نقاشی

رنگ آمیزی خودرو باید توسط یک نقاش ماهر انجام شود و قبل از هر کاری الزاما فضا و شرایط را برای رنگ آمیزی خودرو محیا سازد؛ چرا که در هنگام نقاشی خودرو باید متخصص رنگ آمیزی در یک فضای مناسب که نور کافی نیز وجود دارد نقاشی ماشین را به نحو احسن انجام دهد؛ چرا که وجود نور بر کیفیت انتخاب رنگ تأثیر بسزایی می گذارد.

شما نمی توانید نقاشی ماشین را به فردی که مهارت کافی در این کار ندارد بسپارید؛ چراکه هر نوع خش و یا آسیب جزئی و کلی بر روی بدنه ماشین از ارزش آن به شدت کاسته می شود اما اگر مرکز خودرویی تی تی ویت را مد نظر داشته باشید، بدون شک خواهید توانست بدنه خودروی خود را خیلی بهتر از آن چه که به آن فکر می کنید تحویل بگیرید؛ چرا که مرکز خودرویی تی تی ویت با تخصص بالا و مهارتی ستودنی بر روی انواع ماشین صورت میگیرد.

البته باید بدانید که نقاش اگر هزینه مناسب را از شما دریافت کند و کیفیت خوبی را ارائه دهد دیگر شما نگران نقاشی ماشین، لازم

نیست باشید، عموماً رنگ آمیزی به این شکل است که نوع و جنس رنگ در کار حائز اهمیت است، چرا که که رنگ بدنه ماشین باید با وسواس خاصی انتخاب گردد؛ چرا که اگر کیفیت در انتخاب رنگ وجود نداشته باشد اینگونه نمی توان یک نقاشی بدنه خوب را به مشتری تحویل داد.

ابزار آلات مهم

استفاده از قطعات درست و ابزار آلات مناسب برای مرکز خودرویی تی تی ویت نکته بسیار مهمی است که صافکار و نقاش ماشین باید به آن توجه خوبی نشان دهد، حتی زمان خشک شدن ماشین بسیار مهم است و نقاش باید به تمام این نکات در کنار هم توجه نماید تا یک نتیجه خوب و عالی را رقم بزند.

رنگی که برای نقاشی ماشین استفاده می‌شود باید از انواع رنگ های با کیفیت با مواد اولیه کاملا مرغوب و استاندارد باشد؛ چرا که اگر رنگ مورد نظر یک رنگ بی کیفیت و درجه چندم باشد شما بعد از مدتی به راحتی از ظاهر ماشین خود متوجه خواهید شد که

 به خاطر رنگ بی کیفیت، به چه وضعی در می آید، پس بهتر است مهارت یک نقاش را مهم و با اهمیت بدانید چرا که این کار کاملا تخصصی و با ظرافت می باشد.

مرکز خودرویی تی تی ویت

توصیه من به شما این است که در هر زمان که آسیبی به بدنه خودروی شما وارد می شود خونسردی خود را حفظ کنید و سریعاً ماشین خود را به یک مرکز خودرویی مطمئن و معتبر نشان دهید، تا بتوان با یک صافکاری و نقاشی درست خودروی خود را از انواع آسیب مانند: خش و فرورفتگی نجات دهید، در مرکز خودرویی تی تی ویت نیز می‌توان با استفاده از صافکاری pdr و صافکاری بدون رنگ خروجی را به بهترین نتیجه رساند و بهتر است بدانید که برای اینکه ضرر کمتری به مالک خودرو وارد بیاید بهتر است یک صافکاری بدون رنگ را به ثمر برسانید.

کارشناسی خودرو

یکی از اموری است که امروزه خیلی کاریی دارد ، در بخش تشخیص رنگ خودرو به شدت صافکارهای بی تجربه باعث کاهش قیمت می شود .
اگر به دنبال این هستید که بعد از کارشناسی ماشین کاهش قیمت رخ ندهد از صافکاری pdr و صافکاری با دستگاه برای صافکاری استفاده کنید .
چرا که در پایان کار آراستگی و تمیزی کار نیز در اولویت می باشد که باید به آن توجه ویژه شود چرا که بدنه خودرو؛ به ارزش واقعی آن اشاره واضحی دارد.