سرامیک I-Shield

خط تولید Hybrid-Nano محصول سال 2014 است ، و دارای استحکام فوق العاده ای نسبت به سایر سرامیک ها است. مقاومت بالا در برابر ضربه و درخشش فوق العاده الماس باعث می شود پوشش سرامیکی I-Shield به یکی از بهترین پوشش های محافظ در جهان تبدیل شود. I-Shield گل سرسبد پوشش های محافظ در برابر آسیب مکانیکی ، دانه های ماسه و سنگ است.
مهم نیست که چگونه ماشین شما تأثیر مضر می گذارد! از شستشوی بد. ضخامت درب های گاراژ شرایط نمک دریا است. 5 سال پوشش سرامیکی hibrid-nano با دوام باعث کاهش آسیب و حفظ ظاهر نمایشگاه رنگ ماشین گران قیمت شما می شود.

فناوری ترکیبی منحصر به فرد ما روی آن تمرکز می کند تا به ضخامت پوشش برسد و این پوشش به طور موثری از ماشین گران قیمت شما در برابر فضولات پرنده ، باران اسیدی ، اشعه ماوراء بنفش ، خراش ، خرابکاری و موارد دیگر محافظت می کند.

سطوح با روکش I-SHIELD دارای یک اثر بسیار آبگریز هستند. که منجر به شستشوی آسان و کمیاب ماشین می شود.

شن ، گل ، گرد و غبار ، آلودگی فقط از بین می رود و به مقدار کمی نیاز دارد. تقریباً هیچ زمانی برای بدست آوردن درخشش برتر وجود ندارد.

مانند سایر پوشش های سرامیکی ، I-SHIELD هنگام اعمال در سطح نانو متبلور می شود ، اما در سطح غیر نانو متبلور نمی شود!

I-SHIELD به طور کامل سخت نمی شود. اما دارای یک سیستم پوششی دو لایه است که یکبار اعمال می شود و یک لایه نرم در پایین و یک لایه سخت در بالا می دهد. حداکثر مقاومت در برابر ضربه و کشش سنگ را مانند هیچ پوشش سرامیکی دیگر نشان می دهد.

در اینجا هیچ حیله گری بازاریابی وجود ندارد! بدون فریب! شما شخصاً می توانید در کارگاه ما در یک HOOD آزمایشی I-SHILD Coated تجربه کرده

و قابلیت اطمینان آزمایش های ارائه شده در ویدئو را به تنهایی تأیید کنید. و سپس انتخاب کنید که کدام یک از پوشش های ما متناسب با نیاز شما باشد.