I-Shine VS نانو سرامیک

سرامیک VS باعث می شود رنگ وسیله نقلیه شما بسیار درخشان شود به طوری که شما به معنای واقعی احساس میکنید عینک آفتابی باید در طول روز داشته باشید و در زیر نور فوق العاده به نظر برسد. این سرامیک VS بالاترین درخشندگی موجود را با عمق ظاهری سه بعدی براق مرطوب ارائه می دهد. این نانوتکنولوژی ترکیبی کاملاً جدید در ظاهر و محافظت از رنگ است.

سیلانت I-SHINE Ceramic VS ابریشمی ، مقاوم در برابر ضربه ، فوق العاده براق ، درزگیر قابل انعطاف در تمام فصول و دارای درجه حرارت است که دارای نوع جدیدی از فرمولاسیون شیمیایی ترکیبی-نانو است.

I-SHine® توسط شیمیدانانی طراحی شده است که چندین سال تجربه ترکیب شیمیایی مربوط به رنگ را دارند. پوشش سرامیکی VS PROFESSIONAL نشان دهنده جدیدترین فناوری در ظاهر و محافظت از رنگ است.

فاقد موم های پلیمری است ، زیرا این نوع مواد و مواد شیمیایی در سایر محصولات مانند شستشوی معمولی دوام نمی آورند ، مقاومت شستشو بسیار پایینی دارند و اشعه UV را فیلتر نمی کنند. I-SHINE سرامیک VS با ساختار کریستالی قوی به رنگ خودرو شما متصل می شود. واکنش شیمیایی که بین سرامیک VS و رنگ رخ می دهد به معنای واقعی کلمه ساختار جنایی رنگ خودرو را تغییر می دهد و ویژگی های رنگ اصلی و نانو شیشه را با هم متحد می کند. نتیجه نهایی نوع جدیدی از ترکیبی از رنگ نانو شیشه “Ceramic VS” است که سخت تر و انعطاف پذیرتر از هر پوشش آتری است.

رنگ تصفیه شده I-SHINE Ceramic VS دارای حفاظت سطحی بسیار بالاتری است و باعث ایجاد آب ، معرف ها و غیره می شود. رنگ تازه شیمیایی اکنون دارای توانایی قوی برای فیلتر کردن تمام اشعه های UVA/UVB ، جلوگیری از اکسیداسیون و خوردگی هوا است. کاملاً منبسط شده و درجه حرارت را تا 220 درجه سانتیگراد بدون ترک خوردگی یا لایه برداری حفظ می کند ، تا 150 شستشوی معمولی را نگه می دارد و از آلودگی های محیطی روزمره که همیشه ظاهراً به وسیله نقلیه شما راه پیدا می کنند ، محلول های بدی را نشان نمی دهد. اشکالات ، فضولات پرندگان و شیره درخت به راحتی از رنگ درمان شده با I-SHINE Ceramic VS. حذف می شوند. همچنین ، سرامیک VS سطح رنگی را آنقدر ابریشمی صاف و صاف ایجاد می کند که ضریب کشش هوا وسیله نقلیه شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. سرامیک VS همه این مزایا را فراهم می کند و همزمان ، بالاترین عمق سه بعدی براق مرطوب کامل را تولید می کند ،و به همین دلیل است که محصولات I-SHINE فقط توسط فروشندگان حرفه ای در سراسر جهان در آن صنعت استفاده می شود. این بهترین سیلانت تقویت کننده براق مرطوب مطلق است که در حال حاضر در بازار جهان موجود است.i-shine-ceramic-vs-3I-SHINE Ceramic VS برای کار بر روی هر رنگی از جمله مینای اکریلیک/ اورتان/ پلی اورتان و روکش و ژاکت های پلی اورتان توسعه یافته است. انواع مختلف پوشش سرامیکی I-SHINE ما را می توان روی کروم ، آلومینیوم و تمام رینگ ها ، پلاستیک ، فیبر کربن ، فایبرگلاس استفاده کرد. I-SHINE Ceramic VS همچنین برای لوله های اگزوز ، چراغ های جلو و لنزهای ترمز ، چرخ ها و رینگ ها عالی است. شما رنگ خودرو خود را در فناوری 3D-HD نانو hibrid واقعی 21 قرن مشاهده خواهید کرد.

 • I-Shine CVS-S015/17 جدیدترین محصول Hi-technology Hóbrid از شرکت فناوری حفاظت از I-Shine است. که واقعاً براق dimont است. پوشش سختی تا 9H با قوی. ماندگاری طولانی مدت اثر آبگریز.تا 9H با قوی. ماندگاری طولانی مدت اثر آبگریز.
 • I-Shine CVS-S015/17 یک پوشش محافظ Hybride Nano است که دارای ویژگی های ضد گرافیتی ، ضد گرد و غبار و گل ، مقاومت در برابر خراش ، مقاومت شیمیایی ، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش ، مقاومت حرارتی است. و خود را با آب پاک می کند
 • I-Shine CVS-S015/17 شیشه ای شفاف و شفاف مانند آب است.

پس از پخت ، پوشش به یک فیلم محافظ قوی مانند شیشه تبدیل می شود تا به طور دائمی محافظ واقعی بستر شود. این پیوند شیمیایی با سطح Car Clear Coat است. شما نمی توانید آن را بشویید یا خراب کنید. برای حذف باید از ابزار ساینده استفاده کنید

امکانات

 • براقیت بالا .
 • سختی -9H
 • ضد گرد و غبار و گل و لای
 • ضد یخ و ضد برف.
 • ضد خوردگی و مواد.
 • اثر قوی آبگریز و oleophobic.
 • مقاومت عالی در برابر خراش و مقاومت بالا در برابر سایش. مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش و مقاومت شیمیایی

مزایای سرامیک VS

 • پوشش محافظ نانو سرامیک برای بدنه خودرو
 • مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش -100
 • مقاومت 100٪ در برابر معرف ها
 • اثر آبگریز عالی
 • رنگ آمیزی عمیق – اشباع شده
 • کاهش تعداد دفعات شستشوی خودروها تا 2-3 بار
 • Wiyhstand تا 150 شستشو
 • عمر مفید 2-4 سال بسته به شرایط کار

دستورالعمل های کاربردی

 1. قبل از استفاده از سرامیک پلاس ، لازم است ماشین را “در حالت ایده آل” بدون مواد پایه Silikon آماده کنید!
 2. چربی زدایی را بسط دهید و خشک کنید!
 3. ظرف را قبل از استفاده برای چند دقیقه تکان دهید.
 4. مقدار کمی را به اپلیکاتور بمالید.
 5. سطح خودرو را بدون فشار دادن قطعات کوچک به طور همزمان درمان کنید. حرکات افقی و عمودی – کشیدن “قفس” برای بهترین نتیجه درمان. نقاشی منحصراً منفجر شد.
 6. از کار در زیر کولر ، پنکه ، نور مستقیم خورشید و رطوبت زیاد خودداری کنید.
 7. پس از استفاده از لمس میزان سخت شدن و نظارت بر ظهور قطرات کوچک – پوشش “خود آبگریز” شروع می شود.
 8. حرکات حتی به شما کمک می کند تا پوشش “idelal” را صیقل دهید – ابتدا با فشار کم ، سپس حرکت را افزایش دهید. از حرکت دورانی خودداری کنید!
 9. پس از استفاده ، سرامیک VS + وسیله نقلیه باید حداقل 2-3 ساعت (در حالت ایده آل یک شب) در یک جعبه خشک بایستد. ظرف 3 روز ماشین را نشویید! پخت کامل -72 ساعت.